Odwiedzin:
Dzisiaj: 7
Wszystkich: 7828

Gra detektywistyczna - Śladami Wawerskich Poetów

Wydarzenia » Gra detektywistyczna - Śladami Wawerskich Poetów

14 września Klub Kultury „Falenica”, Urząd Dzielnicy Wawer oraz Pracownia Rozwoju Kalejdoskop serdecznie zapraszają na grę detektywistyczną "Śladami Wawerskich Poetów".

W cieniu współczesności duch przeszłości powraca. Czuć zapach soczystych pomarańczy unoszący się z koszyka starej handlarki. Współczesność miesza się z przeszłością. Z obłoku historii wyłania się niezwykła scena: dwie osoby, malarz i model, wyznają starą prawdę w swej niezwykłej opowieści.

Gra adresowana jest do młodzieży, która będzie poszukiwała miejsc zamieszkania pisarzy i poetów, miejsc pamięci, miejsc związanych z literaturą i postaciami literackimi, a także nowo powstałymi muralami. Gra poprzedzi akcję artystyczną, która stanie się jej finałem. W grze wystąpią aktorzy, którzy wcielą się w role pisarzy i poetów, a także postaci literackich.

Rejestracji uczestnictwa w grze można dokonać mailowo pod adresem gra@pracownia-kalejdoskop.pl podając imię i nazwisko każdego zgłaszanego uczestnika. Miejsce startu oraz godzina zostaną podane w mailu zwrotnym.

Grę sfinansowano z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrody-niespodzianki ufundowała Fundacja Andriollego oraz Klub Kultury „Falenica”.